پلی زیبا و معلق بر روی رودخانه قزل اوزن هشجین

 

این پل بر روی رودخانه قزل اوزن محل تلاقی رودخانه فیروزآباد و قزل اوزن در محله آتاش چمی احداث شده که حدود 5 کیلومتر بالاتر از پل فلزی قدیمی به سمت بالای رودخانه در حاشیه جاده اردبیل سرچم واقع شده است. که از شهر هشجین حدود 15 کیلومتر فاصله دارد((  5 کیلومتر از پل رودخانه قزل اوزن به سمت اردبیل ))


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

جاده دسترسی به پل

 

 

 

 

/ 8 نظر / 129 بازدید
اکبر صباحی

سلام دوست هنرمندم عکسهای قشنگی از پل معلق ارائه دادید ای کاش محل دقیق پل ذکر می شد ممنون از وقتی که میگذارید

رویا

سلام همه عکس ها خیلی قشنگن.این پل واقعا زیباست و فک کنم کمی ترسناک!!!دستتون درد نکنه

مرتضی غلامی

سلام دست درست ممنون سپاسگزار که ادرس دقیق را درج کردی چون خیلی می پرسیدن

اکبر صباحی

سلام بزرگوار ممنونم از ادرسی که گذاشتین . کارت حرف نداره

جواد معراجي لرد

سلام . عكسهاي بسيار زيبايي را به نمايش گذاشتيد . دست شما درد نكند . بعضي از اين تصاوير به قدري جالب و خيره كننده است كه ديدن آنها مناظري از بهشت را در ذهن آدم تداعي مي كند. در ادامه ي كارتان موفق باشيد.

مظفري از تهران

آقا افشين! از عكس هاي زيبايي كه گرفتيد و رو سايت گذاشتيد لذت بردم. تلاش شما ستودني است. يه سوال: مسير پياده روي از جاده اصلي(ماشين رو) تا اين پل دقيقا"چقدر هست؟ ماشين را بايد كجا گذاشت؟ آيا امكان دسترسي آسان براي خانواده(زن وبچه) هم وجود دارد؟ بازهم ممنون

majid sobhi

salam . khastem faghat tashakor konam az shoma be khatere zahamateton . movafagh bashid

لاله

سلام لطفاً توضیحات دقیق تری از پل بنویسید پسرعموی محترم مثلا چقدر مسافت داره در چه ارتفاعیه ... مصالحی که در ساختش بکار رفته چی هست و به چه منظوری درست شده... باز هم عکس هایی از زاویه های مختلف ازش بگیرید وبگذارید که با کیفیت باشه... خسته نباشی وبلاگتون عالی بود.